דף הבית >> מאמרים >> רעיונות לימי הולדת
   הפעלות לימי הולדת לפי גילאים  

  הפעלות לימי הולדת בכל הארץ  

  לקוחות מספרים  

  מאמרים  

 
  מופע לגילאי 9 ומעלה
  מופע לגילאי 5 עד 8
 
 

רעיונות לימי הולדת

הפעלות לימי הולדת >> רעיונות לימי הולדת


סטנד - אפ קורע לימי הולדת לילדים ונוער

האם משנה לשנה כבר אין לכם רעיונות לימי הולדת? האם נמאס לכם מימי ההולדת השגרתיים של כל שנה? האם אתם רוצים שהשנה יום ההולדת של ילדיכם יהיה מיוחד במינו? לנו יש רעיונות לימי הולדת, רעיונות ייחודיים ומהנים! למשל, סטנד אפ מקצועי  ומצחיק ביותר שיבוצע על ידי אילן וייס אשר עוסק במקצוע זה שנים רבות ויש לו עסק מצליח בתחום. אילן אוהב מאוד שמחה והומור, אוהב בכל ליבו ילדים בכל הגילאים ועל כן הכי נכון יהיה להזמין אותו להצחיק במסיבה כי השמחה והצחוק מובטחים!

סטנד אפ מצחיק מאוד בגובה העיניים לגילאי 4 עד 8

רעיונות לימי הולדת של אילן וייס מציעים לילדים בגילאי 4 עד 8 סטנד אפ מצחיק ומיוחד במינו, סטנד אפ שאינו פוגע בילדים הקטנים ומטרתו להצחיק אותם ולהעלות על פניהם הקטנות חיוך. רעיונות לימי הולדת בנושא הסטנד אפ לגילאים אלה הם בשיתוף פרדריך התוכי המיוחד במינו. פרדריך התוכי הוא תוכי מדבר שלפתע ביום בהיר אחד נכנס לחייו של אילן על ידי כך שבנה בית על עץ התות בחצרו של אילן. מהר מאוד אילן והתוכי מגלים את הקסם שטמון אחד בשני ונעשים חברים טובים. ככל שעוברים הימים מבין אילן שאומנם התוכי חמוד מאוד, ושאהבתו לתוכי גדלה מיום ליום אבל שהוא גם תוכי שובב שאוהב לעשות לו תעלולים ובלאגן. מובטח לכם שילדכם יתאהבו בפרדריך התוכי השובב והמקסים ויצחקו מאוד מתעלוליו ומתגובותיו של אילן בעקבות מעשיו.

סטנד אפ לגילאי 9 עד 13, כי הנוער בימינו אוהב לצחוק וליהנות

רעיונות לימי הולדת של אילן וייס מציעים סטנד אפ מצחיק ואיכותי גם לילדים גדולים יותר וההנאה מובטחת. במופע של אילן לגילאים אלה, אילן ישתף את הילדים בכל מיני אירועים מצחיקים שקרו לו במשך שנותיו כשחקן ובדרן. בנוסף, כחלק מרעיונות לימי הולדת ידבר אילן על נושאים עכשוויים אשר מעסיקים את הנוער של היום כגון: התאהבות במין השני, בית ספר ופייסבוק והכל יהיה בהומור האופייני אך ורק לאילן ויכלול עוד רעיונות לימי הולדת ששמורים בהפתעה למופע עצמו.

מבחינת אילן אין מקום שהוא אינו יכול להגיע אליו על מנת לשמח את ילדיכם

אילן מאוד מחויב לעבודתו ואוהב את מה שהוא עושה ולכן לא משנה היכן אתם גרים בארץ אתם מוזמנים ליצור קשר עם אילן אשר אלוף במציאת רעיונות לימי הולדת והוא יגיע. אילן כבר היה בהופעות בירושלים, בצפון, בדרום ובמרכז, ולכן אף מקום אינו זר לו. האינטראקציה עם ילדים ועם מקומות בארץ היא דבר שבשגרה בשביל אילן והוא הכי טוב בתחומו. המיקום עצמו תלוי בכם, בין אם יום ההולדת יתקיים בבית או במתנ"ס הקרוב בשכונה תקראו לאילן והוא יהיה שם. אין מה לחכות, הזמינו את אילן עוד היום ולא תתחרטו, כי צחוק הוא דבר חשוב בימי הולדת ועם רעיונות לימי הולדת של אילן ההצלחה של יום ההולדת של בנכם מובטחת ובמחיר טוב!