רעיונות לימי הולדת תוכלו למצוא אצל אילן וייס סטנד-אפ לילדים

מחפשים רעיונות לימי הולדת? רוצים להזמין אטרקציה/הפעלה מקורית ליום הולדתו של היקר לכם מכל : ילדכם, אך מתבלבלים בין כל ההצעות/רעיונות לימי הולדת המוצעות במדיות השונות, ולא רוצים להזמין הפעלות נדושות וחסרות עניין?
כיום יש אפשרות להזמין את הפעלה המקורית, המרתקת ובעיקר הקורעת מצחוק בלי לגמור עם חור בכיס. הרי מדובר ב: סטנד אפ לילדים!

אילן וייס, בוגר בית הספר למשחק בית צבי ובנוסף פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" ,הינו סטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים לילדים, אשר יעניקו לכם פיתרון מושלם בחיפושכם אחר רעיונות לימי הולדת.
ניתן להזמין את מופע הסטנד אפ של אילן כמעט לכל אזור בארץ ובכל יום. הפעלות לימי הולדת, ישדרגו את החגיגה! על כן, התקשרו עוד היום לבירור תאריכים פנויים ומחירים, והפסיקו בחיפושכם אחר רעיונות לימי הולדת.

רעיונות לימי הולדת מבית אילן וייס:

סטנד אפ לגילאים 4-8 המופע פותח ומסיים בסיפור מצחיק עד דמעות ובד בבד גם מרגש ומרתק מאוד. כמו כן, המו אודות תוכי מדבר בשם פרדריך. פרדריך הינו תוכי החביב, שנכנס לפתע לחייו של אילן בכך שנוחת על עץ תות בחצר ביתו ומשתרש בו. התוכי ואילן נעשו לחברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד.

סטנד אפ לגילאים 9-13: מופע שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל של הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד.

המופעים מדברים אל הילדים בגובה העיניים ומתאימים לגילם, כמו כן הינם חווית סטנד אפ נטו ללא כל שימוש באביזרים נלווים , כך שלאורך כל המופע תבחינו כי הילדים מרותקים , משתתפים, נהנים ובמיוחד מתגלגלים מצחוק! כמו כן, המופעים אינם פוגעים או מעליבים את הקהל! ניתן לקיים את המופעים בבתים, במתנסים, במקלטים וכו'.

כעת, הנכם מוזמנים להפסיק בחיפושים אחר רעיונות לימי הולדת, מאחר וכל מה שיש עליכם לעשות הוא להרים את הטלפון ולהזמין את אילן וייס להעניק הפעלות לימי הולדת לילדים ברמה גבוהה ומקצועית.

אילן שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם ועושה זאת במקצועיות רבה תוך ניסיון עשיר של שנים רבות בעולם הסטנד אפ ועל כן, בבחירתכם במופעו תדעו לבטח כי לא מדובר באמן חובבן שעלול לגרום למפלת המסיבה , אלא באמן בעל הוכחות מוצקות בתחום! מופע הסטנד אפ של אילן הינו מוכח כהצלחה גדולה!


לקבלת פרטים נוספים, התייעצות על רעיונות לימי הולדת ולהזמנת הפעלות לימי הולדת, אילן ישמח לעמוד לשירותכם!
התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

רעיונות לימי הולדת

דף הבית > רעיונות לימי הולדת