מחפשים  רעיונות לימי הולדת לילדים כדי לחגוג את יום הולדתו של היקר לכם מכל : ילדכם, אך מתבלבלים בין כל ההצעות השונות המוצעות במדיות השונות ולא רוצים להזמין הפעלה נדושה וחסרת עניין? כיום יש אפשרות להזמין את הפעלה המקורית, המרתקת ובעיקר הקורעת מצחוק בלי לגמור עם חור בכיס. הרי מדובר ב: סטנד אפ לילדים!

אילן וייס, בוגר בית הספר למשחק בית צבי נותן לכם מענה ל"שבירת הראש" סביב חיפוש אחר רעיונות לימי הולדת לילדים עם מופע סטנד אפ לילדים קורע, אילן שמוכר לילדיכים מאוד מהסדרה "שמש" (השתתף בפרק שנקרא "כשהלב שלי נשבר" עונה 2 פרק 15 ובפרק שניקרא "המכתב" עונה 5 פרק 6) ובנוסף פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" ,הינו סטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים לילדים המתאימים להפעלות לימי הולדת. 
ניתן להזמין את מופע הסטנד אפ של אילן כמעט לכל אזור בארץ ובכל יום. התקשרו עוד היום לבירור תאריכים פנויים ומחירים. 

האינטרנט מלא ברעיונות לימי הולדת לילדים וברוב המקרים מדובר באתרים שאינם נותנים פתרון. פה יש פתרון ברור, נקי, בגובה העיניים ובקיצור שמיש ומציק.
מומלץ לקרוא את התגובות של כל האנשים שאילן עשה אצלם הפעלות לימי הולדת כדי להבין שהם קבלו פתרון של רעיונות לימי הולדת ונהנו עד למאוד.

קצת על המופעים ועל הפעלות לימי הולדת:

סטנד אפ לגילאים 4-8: המופע פותח ומסיים בסיפור מצחיק עד דמעות ובד בבד גם מרגש ומרתק מאוד. כמו כן, המו אודות תוכי מדבר בשם פרדריך. פרדריך הינו תוכי החביב, שנכנס לפתע לחייו של אילן בכך שנוחת על עץ תות בחצר ביתו ומשתרש בו. התוכי ואילן נעשו לחברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד. סיפורו של פרדריך נהיה ממש "קאלט" בתחות הפעלות לימי הולדת והילדים מדברים ומספרים קטעים מדבריו בכל עת.

סטנד אפ לגילאים 9-13: מופע שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל של הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, רעיונות לימי הולדת לילדים שלא צלחו, בית ספר ועוד. 

פתרון מושלם לרעיונות לימי הולדת לילדים, סוף מסע (:
כעת, הנכם מוזמנים להפסיק בחיפושים, להרים את הטלפון ולהזמין את אילן וייס לשעה של צחוק. 
אילן שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם בהפעלות לימי הולדת ועושה זאת במקצועיות רבה תוך ניסיון עשיר של שנים רבות בעולם הסטנד אפ ועל כן בבחירתכם במופעו תדעו לבטח כי לא מדובר באמן חובבן שעלול לגרום למפלת המסיבה , אלא בפתרון לרעיונות לימי הולדת לילדים ובאמן בעל הוכחות מוצקות בתחום! מופע הסטנד אפ של אילן הינו מוכח כהצלחה גדולה!


לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות, רעיונות לימי הולדת לילדים, הפעלות לימי הולדת, אילן ישמח לעמוד לשירותכם, התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

רעיונות לימי הולדת לילדים

דף הבית > רעיונות לימי הולדת לילדים