פעילות לימי הולדת אילן וייס סטנד-אפ לילדים

ימי הולדת לילדים מאז ומתמיד היו מלאי אטרקציות מיוחדות להפעלת המשתתפים, אך אם בעבר הסתפקו הילדים במפעיל אירוע, הפעלות לימי הולדת בסיסיות, ועוגה כ- פעילות לימי הולדת מרכזית, כיום המצב שונה לחלוטין וכל ילד רוצה מסיבת יום הולדת מקורית, מפתיעה ובעיקר הכי שמחה שיש. 
ברוב המקרים לא רק הילדים הם אלו שמחפשים פעילות ליום הולדת מקוריות אלא גם ההורים שרוצים לארגן לילדם את יום ההולדת המקורי ביותר באמצעות הזמנת פעילות לימי הולדת, שתשאיר זיכרון מתוק בחייו. 
כיום ישנן מגוון פעילויות שנפוצות בשוק אך רובן כבר נדושות. אז מה עושים כשרוצים להזמין פעילות לימי הולדת בסגנון מקורי, מאתגר וגם קורע מצחוק? על הפעלות לימי הולדת בדמות סטנד אפ לילדים כבר שמעתם?

אילן וייס – בוגר בית הספר למשחק בית צבי ומוכר לילדיכם היטב גם מסדרות ופרסומות בטלוויזיה ("שמש עונה 2 פרק 15 ועונה 5 פרק 6), הינו כותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" , ופועל כסטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים במינם המיועדים ליהפעלות לימי הולדת לילדים. 
רוצים להזמין פעילות לימי הולדת ? הזמינו אילן וייס!

פעילות לימי הולדת מבית אילן וייס:

סטנד אפ לגילאים 4-8: סיפור המופע מדבר על פרדריך – תוכי מדבר שלפתע נכנס לחייו של אילן בכך שנחת על עץ תות בחצר ביתו והשתרש בו. התוכי המקסים שובה את ליבו של אילן והם נעשים חברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד.שורה תחתונה, פעילות לימי הולדת כמו שצריך. 
סטנד אפ לגילאים 9-13: מופע שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן ובתקופות שונות . בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל המאפיינת את הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, מה לא עושים בפעילות לימי הולדת, בית הספר, התבגרות ועוד. 


פעילות לימי הולדת ומופעו של אילן שכולו חווית סטנד אפ (ללא בובות ואביזרים נלווים), מדבר אל הילדים המשתתפים בחגיגה בגובה העיניים ואינו פוגע בקהל. אל תתבלבלו והתקשרו להזמין כבר היום את מופעו של אילן וייס, כאטרקציית פעילות לימי הולדת, המותאמת לילדים. 

המופעים המצליחים, מתאימים לימי הולדת בבתים, ימי הולדת במתנסים וכו' הינם עשירים ומלאים בתכנים המדברים אל גילאי הילדים ובעיקר גורמים להם להתגלגל מצחוק ללא הפסקה! ומה בעצם צריך יותר מאשר לגרום לילדנו לחייך ולצחוק בלי סוף?

אז אם הנכם מעוניינים להזמין הפעלות לימי הולדת/פעילות לימי הולדת אשר תגרום לילדכם צחוק ללא הפסקה, ביום הכה מרגש עבורם– יום הולדתם , הזמינו את אילן וייס – למופע סטנד אפ מהנה במיוחד. לאילן ניסיון עשיר בעולם הסטנד אפ ועל כן בבחירתכם במופעו תדעו לבטח כי לא מדובר באמן חובבן שעלול לגרום למפלת המסיבה , אלא באמן בעל הוכחות מוצקות בתחום שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם ועושה זאת במקצועיות רבה.
 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת הפעלות לימי הולדת, אילן ישמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

פעילות לימי הולדת

דף הבית > פעילות לימי הולדת