פעילויות לימי הולדת לילדים רק אצל אילן וייס!

ימי הולדת לילדים זה כבר מזמן לא נגמר בעוגה וקוסם, אלא הדור הצעיר דורש יותר ובעיקר דורש מקוריות בכל הנוגע להפעלות/ פעילויות לימי הולדת לילדים. ברוב המקרים לא מדובר רק ברצונו של הילד החוגג את היום הולדת אלא גם בהוריו שגם הם רוצים את ההפקה המושלמת ליום ההולדת של היקר להם מכל. 
כיום, ניתן למצוא מגוון אטרקציות ופעילויות לימי הולדת לילדים, אך לא תמיד קל לקלוע לטעמם של כל המשתתפים בחגיגה. אז מה עושים? צוחקים! 

מופעי סטנד אפ לילדים הינן פעילות מלהיבה ומקורית שתשאיר את כל הילדים המשתתפים (וגם את ההורים) בחגיגה מרותקים למופע ובעיקר יגרום להם להתפוצץ מצחוק. 

אילן וייס, שלבטח מוכר לכם מסדרות ופרסומות בטלוויזיה הינו סטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים כ- הפעלות לימי הולדת/ פעילויות לימי הולדת לילדים ולכל חגיגה אחרת. כמו כן, אילן הינו בוגר בית הספר למשחק בית צבי ובנוסך פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה". 

פעילויות לימי הולדת לילדים מבית אילן וייס, משלבים בחובם הומור שנון המדבר אל הילדים בגובה העיניים וסיפור מרגש ומצחיק בד בבד. 

פעילויות לימי הולדת לילדים מבית אילן וייס – מופעי סטנד אפ:

סטנד אפ לגילאים 4-8 מספר על פרדריך – תוכי מדבר שלפתע נכנס לחייו של אילן בכך שנחת על עץ תות בחצר ביתו והשתרש בו. התוכי המקסים שובה את ליבו של אילן והם נעשים חברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד. 
סטנד אפ לגילאים 9-13: מופע אשר מורכב כולו מסטנד אפ נטו (ללא אביזרים נלווים ובובות) שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל של הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 

אם גם אתם רוצים בהזמנת פעילויות לימי הולדת לילדים שכולם ידברו עליהן למחרת, כאלו שישאירו לילדכם זיכרון מתוק מהילדות , הזמינו את אילן וייס – למופעי הסטנד אפ ייחודיים ומצחיקים במיוחד!. 
אילן וייס הינו בעל ניסיון עשיר בעולם הסטנד אפ ועל כן בבחירתכם במופעו תדעו לבטח כי לא מדובר באמן חובבן שעלול לגרום למפלת המסיבה , אלא באמן בעל הוכחות מוצקות בתחום שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם ועושה זאת במקצועיות רבה.

הפעלות לימי הולדת מבית אילן וייס, מלאים בתכנים המדברים אל הילדים ובעיקר גורמים להם להתגלגל מצחוק ללא הפסקה! ומה בעצם צריך יותר מאשר לגרום לילדנו לחייך ולצחוק בלי סוף?


לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות פעילויות לימי הולדת לילדים/ הפעלות לימי הולדת, אילן ישמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

פעילויות לימי הולדת לילדים

דף הבית > פעילויות לימי הולדת לילדים