סטנד אפ לילדים-המתכון:

קבוצה של ילדים חכמים (כולם כאלה),
שחקן בעל יכולת קומית ורגישות לעולם הילדים,
סלון או חדר.
שעה וחצי של חגיגת יומולדת או שמחה אחרת.
ו.... נולד סטנד אפ  לילדים קורע ובגובה העיניים עם אילן וייס!!!
ממש חידוש בתחום הפעלות לימי הולדת!

אף אחד לא חשב על הנוסחא המנצחת והמצחיקה כל כך בהפעלות לימי הולדת סטנד אפ לילדים של אילן וייס, האם ילדים בכל הגילאים לא מבינים את עולם הסיפורים?
האם ילדים בכל הגילאים לא מבינים מהו דמיון? מהו הומור? רק צריך להגיש את זה בצורה נכונה, אמיתית, מהלב תוך כדי התחברות לעולמם וזהו!

הפעלות לימי הולדת של אילן וייס, בוגר בית הספר למשחק בית צבי שכל כך מוכר לילדיכם מהטלוויזיה(השתתף ב"שמש" פרק שנקרא "כשהלב שלי נשבר" עונה 2 פרק 15 ובפרק שניקרא "המכתב" עונה 5 פרק 6) ובנוסף פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" ,הינו סטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים לילדים.

מחפשים אטרקציה/הפעלה מקורית ליום הולדתו של היקר לכם מכל : נמאס לכם מליצנים וקוסמים?
קבלו רעיון כל כך פשוט שילדכם יהיה מאושר
כיום יש אפשרות להזמין את הסטנד אפ לילדים ההפעלה המקורית, המרתקת ובעיקר הקורעת מצחוק בלי לגמור עם חור בכיס. הרי מדובר ב: סטנד אפ לילדים!
ניתן להזמין את מופע הסטנד אפ לילדים של אילן כמעט לכל אזור בארץ ובכל יום. התקשרו עוד היום לבירור תאריכים פנויים ומחירים.
סטנד אפ לגילאים 4-8 המופע פותח ומסיים בסיפור מצחיק עד דמעות ובד בבד גם מרגש ומרתק מאוד. כמו כן, המו אודות תוכי מדבר בשם פרדריך. פרדריך הינו תוכי החביב, שנכנס לפתע לחייו של אילן בכך שנוחת על עץ תות בחצר ביתו ומשתרש בו. התוכי ואילן נעשו לחברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד.
סטנד אפ לגילאים 9-13 מופע שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל של הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 

המופעים מדברים אל הילדים בגובה העיניים ומתאימים לגילם, כמו כן הינם חווית סטנד אפ נטו ללא כל שימוש באביזרים נלווים , כך שלאורך כל המופע תבחינו כי הילדים מרותקים , משתתפים, נהנים ובמיוחד מתגלגלים מצחוק! כמו כן, המופעים אינם פוגעים או מעליבים את הקהל!
כעת, הנכם מוזמנים להפסיק בחיפושים אחר הפעלות לימי הולדת להרים את הטלפון ולהזמין את אילן וייס לשעה וחצי של צחוק עם סטנד אפ לילדים. 
אילן שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם ועושה זאת במקצועיות רבה תוך ניסיון עשיר של שנים רבות בהפעלות לימי הולדת עם הסטנד אפ לילדים שלו ועל כן בבחירתכם במופעו תדעו לבטח כי לא מדובר באמן חובבן שעלול לגרום למפלת המסיבה , אלא באמן הפעלות לימי הולדת בעל הוכחות מוצקות בתחום! מופע הסטנד אפ של אילן הינו מוכח כהצלחה גדולה!לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות סטנד אפ לילדים, אילן ישמח לעמוד לשירותכם, התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

קצת על המופעים:

צור קשר

סטנד אפ לילדים

דף הבית > סטנד אפ לילדים