מפעילים לימי הולדת אצל אילן וייס סטנד-אפ לילדים.

כל הורה כבר הבחין כי ארגון של ימי הולדת לילדים אינו עסק פשוט כלל מכיוון שיש צורך לחפש אחר מקום לקיום האירוע, אטרקציות נלוות, ארגון החברים, וחיפוש אחר מפעילים לימי הולדת שיספקו הפעלות לימי הולדת ברמה גבוהה ומקצועית. 
תפקידם של מפעילים לימי הולדת הוא גדול וחשוב מאוד כי המפעילים בעצם אחראים להרמת האירוע או לגרימת מפלתו. אז מה עושים כדי למצוא מפעילים לימי הולדת שיהיו גם איכותיים, גם מקוריים וגם מצחיקים? בוחרים במקצועיים בתחום הפעלות לימי הולדת בלבד!

אילן וייס הינו סטנדאפיסט איכותי וייחודי לילדים שמגיע לימי הולדת ודואג להפעילם בצורה המקצועית, הטובה וכמובן המצחיקה ביותר, באמצעות הפעלות לימי הולדת. 
אילן, שידוע כאחד מבין מפעילים לימי הולדת הקצועיים ביותר, יוכר לכם ולילדיכם לבטח מסדרות ופרסומותבטלוויזיה (שיחק בסדרה שמש המוכרת והאהובה ביותר על כל הילדים, עונה שניה פרק 15 ועונה 5 פרק 6) בנוסף אילן וייס גם פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" ונחשב היום לסטנדאפיסט מצליח כבר שנים רבות ומופעיו מוכרים כהצלחה מובטחת בכל רחבי הארץ. 

מופעו של אילן שכולו חווית סטנד אפ (ללא בובות ואביזרים נלווים), מדבר אל הילדים המשתתפים בחגיגה בגובה העיניים, כך שהילדים יושבים מרותקים למופע. כמו כן, המופע נחשב להפעלות לימי הולדת בגובה בעיניים ואינו פוגע/מעליב את הקהל.

אז אם הנכם אוהבים לצחוק ואוהבים הפעלות לימי הולדת כמו שצריך ובעיקר לראות את היקרים לכם מכל צוחקים – ילדכם כמובן, חשבו על הזמנת מפעילים לימי הולדת – חשבו מופע הסטנד-אפ של אילן וייס. 

אילן וייס–  הפעלות לימי הולדת הוא בוגר בית הספר למשחק בית צבי והראשון שהקים מופעי סטנד אפ איכותיים ומיוחדים לילדים : 
סטנד אפ לילדים בגילאי 4-8: סטנד אפ שמתחיל ונגמר בסיפור על חברות טובה בין התוכי פרדריך שנכנס בפתאומיות לחייו של אילן לבין אילן. פרדריך הינו תוכי מתוק מאוד אך שובב גדול והסיפורים על ההרפתקאות שהם עוברים יחדיו מצחיקים מאוד ושיאירו את הילדים מרותקים למופע. 
סטנד אפ לילדים בגילאי 9-13: מופע שכולו סטנד אפ שידבר אל הילדים בגובה העיניים וילווה בסיפורים מצחיקים מאוד מחייו של אילן כשהיה. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל המאפיינת את הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 


אז אם גם לכם נמאס מ- מפעילים לימי הולדת נדושים ומשעממים, והנכם רוצים משהו מפתיע וחדשני, הפעלות למי הולדת כמו שצריך, אז אל תחשבו פעמיים – מופע הסטנד אפ לילדים של אילן וייס יענה על כל ציפיותיכם ומעבר לכך! 
הזמנת מפעילים לימי הולדת, תשדרג את האירוע של ילדכם ותשאיר להם זיכרון מתוק לכל החיים!
תוכלו להזמין את אילן להפעלות לימי הולדת בביתכם, במתנ"ס שתבחרו, במקלט ועוד בכל יום שבוע ועל בסיס מקום פנוי. התקשרו עוד היום לשריין את המופע ליום ההולדת של ילדכם ! 

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת הפעלות לימי הולדת, אילן ישמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

מפעילים לימי הולדת

דף הבית > מפעילים לימי הולדת