מסיבות יום הולדת לילדים כבר שנים רבות מתבטאות בהפקה אחת גדולה , שהרי הדור של היום כבר לא מסתפק בקוסם ועוגה אלא רוצה יום הולדת מפואר שירשים את כל חבריו ובעיקר יעשה לו שמח על הלב וזיכרון ילדות נצחי. 
אז מה עושים כשמתקשים למצוא לילדנו את האטרקציות הטובות ביותר לשדרוג מסיבות יום הולדת לילדים, אשר ימצו אותם, יתאימו לגילם ויעלו להם חיוך גדול על הפנים, מבלי לעלות לנו בחור בכיס? סטנד אפ לילדים – הפיתרון המושלם לאטרקציות מסיבות יום הולדת לילדים כ- הפעלות לימי הולדת!

מי לא אוהב לצחוק? גם אנחנו ההורים וגם הילדים אוהבים לצחוק והרבה ורק מחפשים את רגעי הנחת הללו של ההתנתקות מהכל.
אילן וייס– בוגר בית הספר למשחק בית צבי הקים מופעי סטנד אפ איכותיים ומיוחדים לילדים שמתחלקים ל-2 קבוצות גיל, ומשדרגים מסיבות יום הולדת לילדים ברמות הגבוהות ביותר.

סטנד אפ לגילאים 4-8 במופע זה, אילן מספר סיפור מצחיק עד דמעות ויחד עם זה גם מרגש מאוד אודות פרדריך – תוכי מדבר שלפתע נכנס לחייו של אילן בכך שנחת על עץ תות בחצר ביתו והשתרש בו. התוכי המקסים שובה את ליבו של אילן והם נעשים חברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד. 
סטנד אפ לגילאים 9-13: במופע זה, אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל המאפיינת את הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 

אילן וייס שלבטח יוכר לכם מסדרות ופרסומות בטלוויזיה פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" ונחשב היום לסטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים לילדים המשמשים ל- הפעלות לימי הולדת לילדים. 
מופעיו של אילן הינם חווית סטנד אפ רצופה (ללא בובות ואביזרים נלווים), והינם מדברים אל הילדים המשתתפים בחגיגה בגובה העיניים ללא כל פגיעה/העלבה של הקהל. 

אז אם הנכם מעוניינים שגם ילדכם לא יפסיקו לצחוק ביום הכה מרגש עבורם– יום הולדתם , ורוצים להפיק מסיבות יום הולדת לילדים בלתי נשכחות, הזמינו את אילן וייס – למופע סטנד אפ מהנה במיוחד. המופע יכול להתקיים בבתים, מתנסים וכדומה בכל יום בשבוע. 
התקשרו עוד היום, הזמינו סטנד אפ לשדרוג מסיבות יום הולדת לילדים, והתחילו לצחוק. 
לאילן ניסיון עשיר בתחום הסטנד אפ כך שתהיו שקטים ובטוחים כי עשיתם את ההחלטה הנכונה. 


לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת אטרקציות ל- מסיבות יום הולדת לילדים/הפעלות לימי הולדת, אילן ישמח לעמוד לשירותכם. 
התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

מסיבות יום הולדת לילדים

דף הבית > מסיבות יום הולדת לילדים