קבלו רעיון חדש

קבלו רעיון חדש ומהפכני ליום הולדת 16 עם אילן וייס, בוגר בית הספר למשחק בית צבי וסטנדאפיסט מוביל אשר מופיע כבר שנים רבות ביום הולדת 16 והפעלות לימי הולדת בכל הארץ עם מופע סטנד אפ איכותי וייחודי לילדים ונוער.
אילן וייס הינו סטנדאפיסט איכותי וייחודי לילדים ונוער הילדים מכירים אותו כל כך טוב וכל הזמן צופים בו (השתתף ב"שמש" פרק שנקרא "כשהלב שלי נשבר" עונה 2 פרק 15 ובפרק שניקרא "המכתב" עונה 5 פרק 6) אז למה שלא תביאו אותו לילדיכם? אילן שמגיע להפעלות ליום הולדת 16 ודואג להפעילם בצורה המקצועית, הטובה וכמובן המצחיקה ביותר שיש. אילן, שלבטח יוכר לכם מסדרות ופרסומות בטלוויזיה פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" ונחשב היום לסטנדאפיסט מצליח כבר שנים רבות ומופעיו מוכרים כהצלחה מובטחת בכל רחבי הארץ.
מופעו של אילן שכולו חווית סטנד אפ (ללא בובות ואביזרים נלווים), מדבר אל הנוער בגובה העיניים, כך שהילדים יושבים מרותקים למופע. כמו כן, המופע אינו פוגע/מעליב את הקהל.

יום הולדת 16.. מה עושים? די פשוט, מסיבה עם הרבה אוכל וחברים ומביאים סטנדאפיסט שיקרע אותם מצחוק-אילן וייס הפעלות לימי הולדת.

כיום יש אפשרות להזמין את הפעלה המקורית ובעיקר קורעת מצחוק בלי לגמור עם חור בכיס. הרי מדובר ב: סטנד אפ ליום הולדת 16.

יום הולדת 16 זהו אירוע מיוחד וחגיגה אחת גדולה עבור ילדיכם שמרגיש כבר בוגר, כל אחד ואחת היו רוצים את יום הולדת 16 המקורי, המרשים והחגיגי ביותר וכמו כן, כל הורה רוצה בשביל ילדיו את יום הולדת 16 שלא ישכח לעולם!
מכיוון שהדור של היום כל-כך מתפתח ומתקדם הרי לכם משהו חדש ויצירתי בתחום הפעלות לימי הולדת שירים את יום הולדת 16 וישאיר אתכם עם טעם טוב, סטנד אפ לנוער עם אילן וייס.

התקשרו לאילן וייס והוא יתאים את לכם את יום הולדת 16 במופע מושלם:
0522-529052 אילן וייס הפעלות לימי הולדת.

צור קשר

יום הולדת 16

דף הבית > יום הולדת 16