יום הולדת לילדים זהו ללא ספק יום מאוד מיוחד

יום הולדת לילדים זהו ללא ספק יום מאוד מיוחד גם עבור הילד המאושר וגם עבור הוריו הנרגשים והגאים. 
בשנים האחרונות חגיגות יום הולדת לילדים לא מסתיימות רק בעוגה וקוסם, אלא כל חוגג רוצה את יום ההולדת המקורי ביותר בשילוב של הפעלות לימי הולדת, אשר יעצימו את החוויה. 

אם אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת לילדים, אילן וייס מציע לכם הפעלות ייחודיות וקורעות מצחוק – סטנד אפ לילדים! 

אילן וייס, בוגר בית הספר למשחק בית צבי ובנוסף פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" , הינו סטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים לילדים. 

מופעי יום הולדת לילדים מבית אילן וייס:

סטנד אפ לילדים בגילאי 4-8: בסטנד אפ לילדים בקבוצת הגיל הקטנה יותר מספר אילן סיפור מצחיק מאוד שיכוון אליהם בגובה העיניים ואינו פוגע או מעליב את הקהל. הסיפור במופע זה מספר על פרדריך – תוכי מדבר שנכנס בפתאומיות לחייו של אילן בכך שנחת על עץ תות בחצר ביתו ושינה את חייו. אילן ופרדריך נעשים לחברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד. מופע אשר מתאים מאוד כהפעלה לילדים בכל חגיגה, לרבות יום הולדת לילדים. 
סטנד אפ לילדים בגילאי 9-13: בסטנד אפ לילדים בקבוצת הגיל הגדולה יותר אילן ידבר על נושאים שיותר נוגעים לתקופה שבה הם נמצאים מבחינת אהבה, פייסבוק, אינטרנט, בית ספר ועוד. בנוסף ישתף אילן את הילדים בסיפורים מצחיקים שקרו לו בתקופת הגיל הזו. 

בבחירתכם במופעו של אילן תקבלו חווית סטנד אפ רצופה ואיכותית (ללא בובות ואביזרים נלווים), אשר תדבר אל הילדים המשתתפים בחגיגה בגובה העיניים. כמו כן, המופע אינו פוגע או מעליב את הקהל!

כעת, אתם יכולים להפסיק לחפש, מופע הסטנד אפ של אילן הינו מוכח כהצלחה גדולה! אז אם הנכם מעוניינים שגם ילדכם לא יפסיקו לצחוק ביום הכה מרגש עבורם– יום הולדתם , הזמינו את אילן וייס – למופע סטנד אפ מהנה במיוחד. 

אילן שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם, מספק הפעלות יום הולדת לילדים, תוך מקצועיות מוחלטת וניסיון עשיר של שנים רבות בעולם הסטנד אפ ועל כן בבחירתכם במופעו תדעו לבטח כי לא מדובר באמן חובבן שעלול לגרום למפלת המסיבה , אלא באמן בעל הוכחות מוצקות בתחום!

המופע המצליח והמתאים לחגיגות יום הולדת לילדים, ימי הולדת בבתים, ימי הולדת במתנסים וכו' הינו עשיר ומלא בתכנים המדברים אל גילאי הילדים ובעיקר גורם להם להתגלגל מצחוק ללא הפסקה! ומה בעצם צריך יותר מאשר לגרום לילדנו לחייך ולצחוק בלי סוף?

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת הפעלות לימי הולדת, אילן ישמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

יום הולדת לילדים

דף הבית > יום הולדת לילדים