יום הולדת זהו אירוע מיוחד וחגיגה אחת גדולה עבור הילדים ובמיוחד כשמדובר בחגיגת יום הולדת לבנות. 
כל ילדה רוצה את יום ההולדת לבנות מקורי, מרשים וחגיגי ביותר וכמו כן, כל הורה רוצה בשביל בתו – ילדתו הקטנה את יום ההולדת שלא תשכח לעולם, ועל כן ידאג להזמין הפעלות לימי הולדת.

מכיוון שהדור של היום כל-כך מתפתח ומתקדם וכבר ממש לא מסתפק בעוגה, נרות וליצן , אלא במשהו אחר – משהו יצירתי שיהיה ייחודי וירים את יום ההולדת , יש יותר ויותר אטרקציות שונות המוצעות בדיוק לחגיגות אלו לרבות חגיגות של יום הולדת לבנות. 

אז איך יודעים במה לבחור ? על סטנד אפ כבר שמעתם? ועל סטנד אפ לילדים? 

עם אילן וייס שמתמחה בהפעלות לימי הולדת תקבלו את הטוב ביותר! אז למה לחכות? למה לא לחגוג חגיגה אמיתית?
אם תלכו ברחוב ותעשו סקר נרחב על מי היה בעבר בסטנד אפ , תגלו כי רוב האנשים היו לפחות פעם אחת בחייהם במופע שכזה ואף מאוד נהנו. אילן וייס, קומיקאי מוכשר שמתמחה ומהוקצע בהפעלות לימי הולדת הגיע למסקנה כי לא רק למבוגרים מגיע מופע סטנד אפ אלא גם לילדים, ועל כן, הקים את מופעו – סטנד אפ נטו שמדבר אל הילדים בגובה העניים ואינו פוגע בקהל, ומתאים גם כאטרקציית לחגיגת יום הולדת לבנות. 

אילן, בוגר בית הספר למשחק בית צבי , הינו גם כותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" , וכיום ידוע כסטנדאפיסט מוביל בהפעלות לימי הולדת ומציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים לילדים, לרבות סטנד אפ לחגיגות יום הולדת לבנות. 

מופעי הסטנד אפ של אילן מתאימים לאירועי יום הולדת לבנות ולהפעלות לימי הולדת וכל חגיגה אחרת לילדים,המופע מתחלק ל-2 קבוצות גיל: 

סטנד אפ לגילאים 4-8: במופע יספר אילן סיפור שמדבר אל הילדים בגובה העיניים ואינו פוגע בקהל. סיפור המופע מדבר על פרדריך – תוכי מדבר שלפתע נכנס לחייו של אילן בכך שנחת על עץ תות בחצר ביתו והשתרש בו. התוכי המקסים שובה את ליבו של אילן והם נעשים חברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד. 
סטנד אפ לגילאים 9-13:, מופע שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל המאפיינת את הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 

מופעי הסטנד אפ של אילן מתאימים לאירועי יום הולדת לבנות, ימי הולדת בבתים, ימי הולדת במתנסים וכו' ומדברים אל בנים ובנות כאחד כך שבהזמנתכם במופע הסטנד אפ של אילן לאטרקציית יום הולדת לבנות במתן הפעלות לימי הולדת, תעשו בחירה מוצלחת.
כמו כן, המופע יגרום לבנות להתגלגל מצחוק ללא הפסקה! ומה בעצם צריך יותר מאשר לגרום לילדנו לחייך ולצחוק בלי סוף?


לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת הפעלות לימי הולדת, אילן ישמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

יום הולדת לבנות

דף הבית > יום הולדת לבנות