יום ההולדת של ילדכם בפתח ואין אף רעיון מקורי כיצד לחגוג?

אתם רוצים להפתיע את ילדכם במסיבת יום הולדת ייחודית? יום הולדת בגן תהיה אחת החגיגות שיותר תשמח את ילדכם. בדרך כלל ,יום הולדת גן כוללת התאספות של כלל הילדים סביב חוגג יום ההולדת,שירת שירים ולקינוח-עוגה.כך חוגגים בדרך כלל יום הולדת בגן אך אם ברצונכם להפתיע את ילדכם,להעניק להם יום הולדת בלתי נשכח תוכל להזמין את אילן וייס לגן הילדים של ילדך. 

אילן וייס מעביר הפעלות לימי הולדת בגני ילדים ע"י סטנד אפ המותאם לגילאים השונים. הסטנד אפ מתחלק לשני סוגים:הסוג הראשון מתאים לילד החוגג יום הולדת בגן והוא בין הגילאים 4 עד 8-סטנד אפ זה מספר על תוכי מדבר אשר נכנס לחייו של אילן, אך במהרה הוא מגלה כי תוכי זה עושה מעשים שובבים מאוד. הילדים בגן מתחברים מאוד לתוכי,במיוחד בגלל העובדה שהוא מדבר,מתחברים לסיפור ולא מפסיקים לצחוק על מעשי השובבות שלו.סוג הסטנד אפ השני שניתן יהיה להעביר במהלך יום הולדת גן מותאם לילדים מגיל 9 ומעלה. בסטנד אפ זה אילן יספר סיפורים מצחיקים מחייו ויספר בדיחות על נושאים הקרובים לילדים בגילאים האלו כמו:אהבה,מורים ועוד.יום הולדת בגן לילדך תכלול הפעלות לימי הולדת המתקיימות בחתך ארצי:אילן וייס מעביר יום הולדת בגן בצפון,בדרום, בירושלים ובמרכז.

אילן וייס בעל ניסיון רב בתחום ומעביר יום הולדת בגן והפעלות לימי הולדת כבר מספר שנים בהצלחה מרובה.הילדים מתחברים לחוש ההומור,לנושאים עליהם הוא מתבדח ולא מפסיקים להתגלגל מצחוק כל משך המופע.יום הולדת בגן ע"י אילן וייס תהיה יום הולדת שילדך לעולם לא ישכח,חוויה באווירה שונה ממה שהיה רגיל אליה.לכן אם אתה מחפש דרך מקורית להעביר לילדך את יום ההולדת שלו-מצאת!

צור קשר

יום הולדת בגן

דף הבית > יום הולדת בגן