כל ילד רוצה שיום הולדתו יהיה בלתי נשכח, כל ילד רוצה חגיגת יום הולדת מיוחדת במינה, שיבואו כמה שיותר ילדים וילדות מהכיתה ושכולם יביאו לו המון מתנות. עסקי ליצנות קטנים ורבים מארגנים כיום הפעלות לימי הולדת, אך רובם אינם עומדים בציפיות הגבוהות של הילדים שלעתים קרובות מתאכזבים עד עמקי לבם הקטן, אם חגיגת יום הולדת לא עולה יפה בגלל בדרן לא כל כך מוצלח. כי תכנון של חגיגת יום הולדת לילדים היא ממש מומחיות ואסור לנו להורים לזלזל בכך – ילדים מזהים ישר חגיגת יום הולדת שתוכננה על ידי חובבן ומאבדים עניין במהירות. 


אז אם אתם רוצים חגיגת יום הולדת באמת מוצלחת, מושקעת עד לפרט האחרון ומבוצעת על ידי איש מקצוע רציני ומוסמך, בוגר בית הספר למשחק, "בית צבי", אילן וויס הוא הליצן שלכם.


חגיגת יום הולדת לילדים כפי שאילן וויס מתכנן עוד לא יצא לכם לראות. אילן מארגן הפעלות לימי הולדת בסימן סטנד אפ לילדים. הפעלות לימי הולדת צריכות להתאים לגיל הילדים ולכן חילק אילן את מופע הסטנד אפ שלו לשניים – אחד לילדים בגילאים 4-8 והשני לילדים בגילאים 9-13. אילן מבדר את הילדים עם סיפורים ובדיחות המתאימים לגילם ועושה זאת בכישרון של שחקן אמיתי. חגיגת יום הולדת של צחוק שאינו פוסק לעולם, שהיא גם מעניינת וגם כיפית, תהיה אירוע בלתי נשכח, בדיוק כמו שבנכם או בתכם מצפים לו במשך כל השנה. בשביל חגיגת יום הולדת טובה שווה להשקיע זמן ומחשבה כמו שצריך, כדי שהילד או הילדה שלכם ילכו לישון עייפים אך מרוצים. ניתן להתקשר לאילן בכל עת כדי שתוכלו לשמוע פרטים נוספים ולתכנן ביחד חגיגת יום הולדת של הרבה שמחה וצחוק.

צור קשר

חגיגת יום הולדת

דף הבית > חגיגת יום הולדת