מחפשים הפעלות מקוריות ליום ההולדת של ילדכם?

קיבלתם כבר מאות של המלצות אך אתם עדיין לא בטוחים במאת האחוזים מהי האטרקציה שתרים את המסיבה ותשאיר זיכרון ילדות מקסים לילדכם? אתם לא לבד, כיום ישנן מגוון רב של אטרקציות להפעלות ימי הולדת, אך רובן מופעלות על ידי חובבנים או שהינן נדושות ביותר שלהזמין אותן זה רק כדי למלא שעה של חור במסיבת היום הולדת. 
אם הנכם רוצים בהפעלה מקורית, מאתגרת ובעיקר כזאת שתגרום לכל המשתתפים בה להתגלגל מצחוק, חשבו על סטנד אפ לילדים – חשבו אילן וייס. 

אילן וייס, בוגר בית הספר למשחק בית צבי ולבטח מוכר לכם מסדרות ופרסומות בטלוויזיה (השתתף ב"שמש" פרק שנקרא "כשהלב שלי נשבר" עונה 2 פרק 15 ובפרק שניקרא "המכתב" עונה 5 פרק 6) הינו סטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים במינם המיועדים לילדים. בנוסף אילן פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה". 

מופעיו של אילן שמורכבים מסטנד אפ נטו (ללא אביזרים נלווים ובובות) מתחלקים ל-2:

סטנד אפ לגילאים 4-8: מספר סיפור שמדבר אל הילדים בגובה העיניים ואינו פוגע בקהל. סיפור המופע מדבר על פרדריך – תוכי מדבר שלפתע נכנס לחייו של אילן בכך שנחת על עץ תות בחצר ביתו והשתרש בו. התוכי המקסים שובה את ליבו של אילן והם נעשים חברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד. 
סטנד אפ לגילאים 9-13: במופע זה, אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל המאפיינת את הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 

אם הנכם מעוניינים להפיק לילדכם יום הולדת באווירה אחרת אותה לא ישכחו לעולם, הזמינו את אילן וייס – למופע סטנד אפ מהנה במיוחד. לאילן ניסיון עשיר בעולם הסטנד אפ ועל כן בבחירתכם במופעו תדעו לבטח כי לא מדובר באמן חובבן שעלול לגרום למפלת המסיבה, אלא באמן בעל הוכחות מוצקות בתחום שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם ועושה זאת במקצועיות רבה.


המופעים המצליחים מתאימים לימי הולדת בבתים פרטיים, ימי הולדת במתנסים וכדומה והינם מלאים בתכנים המדברים אל גילאי הילדים ובעיקר גורם להם להתגלגל מצחוק ללא הפסקה! ומה בעצם צריך יותר מאשר לגרום לילדנו לחייך ולצחוק בלי סוף?

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות, אילן ישמח לעמוד לשירותכם, התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

הפעלות לימי הולדת לפי גילאים

דף הבית > הפעלות לימי הולדת לפי גילאים