הפעלות אז והיום

אם בעבר הפעלות לימי הולדת לילדים היו מסתכמות בהזמנת קוסם, חברים והכנה של עוגה כושית בחושה, כיום המצב שונה לחלוטין וכל ילד רוצה את יום ההולדת המרשים ביותר שרק אפשר. אז איך לא נאכזב את ילדנו ונעניק להם הפעלה מגניבה ומותאמת לגילם וגם לא נצטרך לשבור חסכונות בשביל כך? לאילן וייס יש את הפתרון המושלם בשבילכם – מופעי סטנד אפ איכותיים ל- הפעלות לימי הולדת לילדים!

אילן וייס, הינו סטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים במינם אשר ניתנים כ- הפעלות לימי הולדת לילדים ובכל חגיגה אחרת שהיא. 
בנוסף לשירות הפעלות לימי הולדת לילדים, אילן עובד ככותב מוצלח לתוכניתו של אר טל "מועדון לילה", בוגר בית הספר למשחק בית צבי ולבטח יוכר לכם מסדרות ופרסומות רבות בטלוויזיה. 

קצת על המופע 

אילן וייס שמאז ומתמיד אהב בידור ואהב לצחוק ולהצחיק הבין כי הפעלות לימי הולדת לילדים, כבר מאבדות מכוחן בשל כך שהן כבר חרושות ומאוסות, והילדים רוצים משהו חדשני ושונה. בדיוק בשל כך הקים הפעלות לימי הולדת לילדים שמורכבים על מופעי סטנד אפ המותאמים לגילאי הילדים. 

מופע לילדים בגילאי 4-8: במופע זה אילן מספר סיפור מצחיק ומרגש בד בבד על פרדריך – תוכי מדבר שלפתע נכנס לחייו של אילן בכך שנחת על עץ תות בחצר ביתו והשתרש בו. התוכי המקסים שובה את ליבו של אילן והם נעשים חברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד. 

סטנד אפ לגילאים 9-13: במופע זה, אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל המאפיינת את הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 

מופעיו של אילן עוסקים בסטנד אפ נטו, ללא ציוד ואביזרים נלווים והינם ישירים ומדברים אל הילדים בגובה העיניים כך שבמהלך כל מופעיו המשמשים כ- הפעלות לימי הולדת, תבחינו כי הילדים יושבים מרותקים, צוחקים ונהנים.

אז אם גם אתם רוצים להפתיע את ילדכם ביום כה מאושר, הזמינו הפעלות לימי הולדת לילדים מבית אילן וייס ותיהנו מהפעלות מרתקות וייחודיות. לאילן ניסיון עשיר בעולם הסטנד אפ ועל כן בבחירתכם במופעו תדעו לבטח כי לא מדובר באמן חובבן שעלול לגרום למפלת המסיבה , אלא באמן בעל הוכחות מוצקות בתחום שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם ומבצע הפעלות לימי הולדת במקצועיות רבה.


לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת הפעלות לימי הולדת לילדים, אילן ישמח לעמוד לשירותכם, 
התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-252905

צור קשר

הפעלות לימי הולדת לילדים

דף הבית > הפעלות לימי הולדת לילדים