הי צפונה הי צפונה...

הי צפונה הי צפונה... (מה איכפת לכם שאילן שינה את השיר ל"צפונה"?) כשמדובר בהפעלות לימי הולדת בצפון וכשאילן פוגש את הצפון האהוב עליו כל כך נוצרת הפעלה לימי הולדת מצחיקה, קורעת ושובבה!
אז אם הנכם אוהבים לצחוק ואוהבים לראות את היקרים לכם מכל צוחקים – ילדכם כמובן, חשבו סטנד אם לילדים כהפעלה לימי הולדת בצפון – חשבו אילן וייס. 

כל הורה כבר הבחין כי כשהוא מחפש באינטרנט תחת הקטגוריה הפעלות לימי הולדת בצפון כדי לארגון יום הולדת לילדים כי זה אינו עסק פשוט כלל מכיוון שיש צורך לחפש אחר מקום לקיום האירוע, אטרקציות נלוות, ארגון החברים, וחיפוש אחר הפעלות לימי הולדת, כזאת שתדליק אותנו. תפקידם של המפעילים לימי ההולדת הוא גדול וחשוב מאוד כי המפעילים בעצם אחראים להרמת האירוע או לגרימת מפלתו. אז מה עושים כדי למצוא הפעלות לימי הולדת בצפון עם מפעיל כמו שצריך? בוחרים במקצועיים בתחום בלבד! אילן וייס סטנד אפ לילדים.

עכשיו יש פתרון אולטימטיבי, הפעלות לימי הולדת בצפון של אילן וייס יתנו לכם את המענה המושלם. צחוק עד בלי סוף, אטרקציה אמיתית ומענה לכל הדרישות שלכם.

הפעלות לימי הולדת בצפון על המופע:
סטנד אפ לגילאים 4-8 המופע פותח ומסיים בסיפור מצחיק עד דמעות ובד בבד גם מרגש ומרתק מאוד. כמו כן, המו אודות תוכי מדבר בשם פרדריך. פרדריך הינו תוכי החביב, שנכנס לפתע לחייו של אילן בכך שנוחת על עץ תות בחצר ביתו ומשתרש בו. התוכי ואילן נעשו לחברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד.
סטנד אפ לגילאים 9-13: מופע שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל של הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 

לאילן וייס וההפעלות לימי הולדת שלו יצא שם של צחוק פרוע עד כאב בטן, אמינות, ייחודיות, ממש "באז" אמיתי הפעלות לימי הולדת הכי מדוברות שיש,
אז אם גם לכם נמאס ממפעילים סטנדרטיים ונדושים ורוצים משהו מפתיע וחדשני, אל תחשבו פעמיים – מופע הסטנד אפ לילדים של אילן וייס נותן מענה כהפעלות לימי הולדת בצפון ויעשה את ילדיכם ואתכם מאושרים! 

תוכלו להזמין את אילן להופיע בביתכם, במתנ"ס שתבחרו, במקלט ועוד בכל יום שבוע ועל בסיס מקום פנוי. התקשרו עוד היום לשריין את המופע ליום ההולדת של ילדכם ! 
אילן וייס 0522-529052

צור קשר

הפעלות לימי הולדת בצפון

דף הבית >הפעלות לימי הולדת בצפון