אז אם גם לכם נמאס ממפעילים סטנדרטיים ונדושים ורוצים משהו מפתיע וחדשני

, ואם אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת במרכז ורוצים שינוי אמיתי (ולא כזה שברק הציע..) אל תחשבו פעמיים – מופע הסטנד אפ לילדים של אילן וייס יענה על כל ציפיותיכם ומעבר לכך! 
תוכלו להזמין את אילן להופיע בביתכם, במתנ"ס שתבחרו, במקלט ועוד בכל יום שבוע ועל בסיס מקום פנוי. התקשרו עוד היום לשריין את המופע ליום ההולדת של ילדכם !

אם בעבר הפעלות לימי הולדת במרכז היו מסתכמות בהזמנת קוסם או ליצן, חברים והכנה של עוגה כושית בחושה, כיום המצב שונה לחלוטין וכל ילד רוצה את יום ההולדת המרשים ביותר שרק אפשר. אז איך לא נאכזב את ילדנו ונעניק להם הפעלה מגניבה ומותאמת לגילם וגם לא נצטרך לשבור חסכונות בשביל כך? לאילן וייס יש את הפתרון המושלם בשבילכם – סטנד אפ לילדים! 

אילן וייס הינו סטנדאפיסט איכותי וייחודי לילדים הילדים מכירים אותו כל כך טוב וכל הזמן צופים בו (השתתף ב"שמש" פרק שנקרא "כשהלב שלי נשבר" עונה 2 פרק 15 ובפרק שניקרא "המכתב" עונה 5 פרק 6) אז למה שלא תביאו אותו לילדיכם? אילן שמגיע להפעלות לימי הולדת בדרום ודואג להפעילם בצורה המקצועית, הטובה וכמובן המצחיקה ביותר שיש. אילן, שלבטח יוכר לכם מסדרות ופרסומות בטלוויזיה פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" ונחשב היום לסטנדאפיסט מצליח כבר שנים רבות ומופעיו מוכרים כהצלחה מובטחת בכל רחבי הארץ.

כמעט כל החיפושים בהפעלות לימי הולדת במרכז מוכרות ואינן נותנות לכם מענה ראוי? הן מבחינת התוכן והן מבחינת המפעיל? אז זהו, כאן נכנס אילן וייס ונותן פתרון אמיתי, אלטרנטיבי ופשוט כל כך: סטנד אפ לילדים!
הפעלות לימי הולדת במרכז על המופע
סטנד אפ לגילאים 4-8 המופע פותח ומסיים בסיפור מצחיק עד דמעות ובד בבד גם מרגש ומרתק מאוד. כמו כן, המו אודות תוכי מדבר בשם פרדריך. פרדריך הינו תוכי החביב, שנכנס לפתע לחייו של אילן בכך שנוחת על עץ תות בחצר ביתו ומשתרש בו. התוכי ואילן נעשו לחברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד.
סטנד אפ לגילאים 9-13: מופע שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל של הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 

הפעלות לימי הולדת במרכז של אילן עוסקים בסטנד אפ נטו, ללא ציוד ואביזרים נלווים והינם ישירים ומדברים אל הילדים בגובה העיניים כך שבמהלך כל מופע שהוא תבחינו כי הילדים יושבים מרותקים, צוחקים ונהנים.

אילן וייס הפעלות לימי הולדת במרכז זאת הבחירה הנכונה, בחירה עם חיוך.

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות, אילן ישמח לעמוד לשירותכם, התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

הפעלות לימי הולדת במרכז

דף הבית > הפעלות לימי הולדת במרכז