רק הטוב ביותר

אנחנו ההורים רוצים את הטוב ביותר לילדינו. מה יותר מקסים מאשר לחגוג להם את יום הולדתם בצורה הכי מקורית ומעניינת. איך נוכל לעשות את?
אילן וייס- הפעלות לימי הולדת – הוא הפתרון בשבליכם הורים יקרים. הפעלות לימי הולדת – זהו התחום בו מתמחה אילן וייס– ומובטח כי ילדיכם יהנו מחוייה חד פעמית.

אילן וייס הוא בוגר בית הספר הגבוה לאומנויות הבמה והקולנוע- בית צבי. בית צבי מעניק הכשרה מקצועית ואומנותית בכל תחומי העבודה בתיאטרון. אילן וייס רכש טכניקות חדשות ומגוונות כדי למצוא את התחום המתאים לו. אילן וייס בנוסף להיות שחקן מקצועי הוא סטנדפיסט אשר מתמקצע גם בהצגות ילדים ובעיקר - הפעלות לימי הולדת.

הפעלות לימי הולדת- קצת על סוגי ההפעלות
הפעלות לימי הולדת דורשות עבושה מקצועית רבה ואילן וייס עושה זאת בכישרון מוחלט. אילן מעלה סטנד אפ לילדים אשר דורש עמידה על במה ללא כל אביזרים או תפאורה מיוחדת. אילן וייס כותב את הטקסט לסטנד אפ ועושה זאת במקצועיות רבה כל שניתן. במופע משולבים סיפורים מצחיקים על חייו כשחקן וגם סיפורים הנוגעים לילדים ולחיי היומיום שלהם כמו: פייסבוק, מורים בבית הספר, אהבה, משחקים אהובים על המחשב ועוד. המופע הבידורי מתקיים בכל מקום אשר תרצו – בכל הארץ. בעזרת דמיון רב והומור רק אילן וייס הופך את המופע לחוייה בלתי נשכחת. 

הפעלות לימי הולדת בכל הארץהפעלות לימי הולדת בצפון
הפעלות לימי הולדת בירושלים
הפעלות לימי הולדת במרכז
הפעלות לימי הולדת בדרוםלמה כדאי להזמין את אילן וייס
אילן מאוד אוהב ילדים, ובונה אינטרקציה נפלאה איתם. מדובר באמן רציני עם יכולת מוכחת ורקורד מרשים מקצועין אמיתי בעל ולא חובב. וכל מופע אשר הוא מעלה נוחל הצלחה רבה!
אז למה לחכות הזמינו את אילן וייס- הפעלות לימי הולדת בכל הארץ. ותווכחו כמה ילדיכם יהיו מאושרים.

צור קשר

הפעלות לימי הולדת בכל הארץ

דף הבית > הפעלות לימי הולדת בכל הארץ