נכון שאתם מחפשים משהו ייחודי לחגיגת יום ההולדת של יקירכם-ילדיכם?

נכון שלצחוק עד דמעות זה רעיון בכלל לא רע? כעת, הנכם מוזמנים להפסיק בחיפושים, להרים את הטלפון ולהזמין את אילן וייס לשעה וחצי של צחוק עם הפעלות לימי הולדת בירושלים. 
אילן שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם ועושה זאת במקצועיות רבה תוך ניסיון של שנים עושה גם ובאהבה רבה הפעלות לימי הולדת בירושלים.
סטנד אפ לילדים, המתכון:
קבוצה של ילדים חכמים (כולם כאלה לא?),
שחקן בעל יכולת קומית ואינטליגנציה רגשית +במיוחד לעולם הילדים,
סלון או חדר.
שעה וחצי של חגיגת יומולדת או שמחה אחרת.
ו.... נולד הפעלות לימי הולדת בירושלים וסטנד אפ קורע ובגובה העיניים עם אילן וייס!!!

הפעלות לימי הולדת בירושלים של אילן מדברים אל הילדים בגובה העיניים ומותאמים לגילם, כמו כן זאת חווית סטנד אפ נטו ללא כל שימוש באביזרים נלווים , כך שלאורך כל המופע תבחינו כי הילדים מרותקים, משתתפים, נהנים ובמיוחד מתגלגלים מצחוק! כמו כן, המופעים אינם פוגעים או מעליבים את הקהל! ניתן לקיים את המופעים בבתים, במתנסים, במקלטים וכו'. 

הפעלות לימי הולדת בירושלים:
סטנד אפ לגילאים 4-8 המופע פותח ומסיים בסיפור מצחיק עד דמעות ובד בבד גם מרגש ומרתק מאוד. כמו כן, המו אודות תוכי מדבר בשם פרדריך. פרדריך הינו תוכי החביב, שנכנס לפתע לחייו של אילן בכך שנוחת על עץ תות בחצר ביתו ומשתרש בו. התוכי ואילן נעשו לחברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד.
סטנד אפ לגילאים 9-13: מופע שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל של הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר ועוד. 

אם אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת בירושלים ונתקלים בסטנד אפ של אילן אז אתם במקום הנכון, אילן מאוד אוהב את העיר והופיע כבר בהרבה מאוד ימי הולדת וחגיגות בר ובת מצווה בירושלים.אפשרות להזמין את ההפעלה המקורית הזאת, המרתקת ובעיקר הקורעת מצחוק בלי לגמור עם חור בכיס. הרי מדובר ב: הפעלות לימי הולדת וסטנד אפ לילדים של אילן וייס.

אילן וייס, בוגר בית הספר למשחק בית צבי הינו סטנדאפיסט מוביל אשר מופיע כבר שנים רבות ב הפעלות לימי הולדת והפעלות לימי הולדת בירושלים עם מופע סטנד אפ איכותי וייחודי לילדים.
אז קדימה, התקשרו לאילן וייס והוא יתאים את לכם את המופע המושלם:
0522-529052 אילן וייס הפעלות לימי הולדת.

צור קשר

הפעלות לימי הולדת בירושלים

דף הבית > אודותי