בדרום הצחיח והיפהפה

זה שפותח את הלב וזה ישנן הפעלות לימי הולדת סבירות ומוכרות. עד שהגיע לו אילן עם רעיון חדשני ואטרקטיבי בדמות הפעלות לימי הולדת בדרום של סטנד אפ לילדים.
מזל טוב!!! גם לילדיכם היקר מכל וגם לאילן וייס היקר ופורץ הדרך! סטנד אפ לילדים, המילה האחרונה והמדליקה ביותר בתחום הפעלות לימי הולדת בדרום!
הפעלות לימי הולדת בדרום כבר שנים רבות מתבטאות בהפקה אחת גדולה , שהרי הדור של היום כבר לא מסתפק בקוסם ועוגה אלא רוצה יום הולדת מפואר שירשים את כל חבריו ובעיקר יעשה לו שמח על הלב וזיכרון ילדות נצחי. 
אז מה עושים כשמתקשים למצוא לילדנו את האטרקציה שתדליק אותו, תתאים לגילו ובנוסף כזו שתעלה לו חיוך על הפנים וגם לא תעלה לנו בנזק כספי עצום? הפעלות לימי הולדת בדרום עם סטנד אפ לילדים – הפיתרון המושלם!

אילן וייס הינו סטנדאפיסט איכותי וייחודי לילדים הילדים מכירים אותו כל כך טוב וכל הזמן צופים בו (השתתף ב"שמש" פרק שנקרא "כשהלב שלי נשבר" עונה 2 פרק 15 ובפרק שניקרא "המכתב" עונה 5 פרק 6) אז למה שלא תביאו אותו לילדיכם? אילן שמגיע להפעלות לימי הולדת בדרום ודואג להפעילם בצורה המקצועית, הטובה וכמובן המצחיקה ביותר שיש. אילן, שלבטח יוכר לכם מסדרות ופרסומות בטלוויזיה פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" ונחשב היום לסטנדאפיסט מצליח כבר שנים רבות ומופעיו מוכרים כהצלחה מובטחת בכל רחבי הארץ.
אז אם אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת בדרום ורוצים פתרון שגם ילדכם לא יפסיקו לצחוק ביום הכה מרגש עבורם– יום הולדתם ושגם יזכרו את זה לעד הזמינו את אילן וייס – למופע סטנד אפ מהנה במיוחד. המופע יכול להתקיים בבתים, מתנסים וכדומה בכל יום בשבוע. התקשרו עוד היום והתחילו לצחוק. לאילן ניסיון עשיר בתחום הסטנד אפ כך שתהיו שקטים ובטוחים כי עשיתם את ההחלטה הנכונה. 
אילן וייס הפעלות לימי הולדת בדרום זאת הבחירה הנכונה, בחירה עם חיוך.

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות, אילן ישמח לעמוד לשירותכם, התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

הפעלות לימי הולדת בדרום

דף הבית > הפעלות לימי הולדת בדרום