מה יותר מגניב מהרעיון להפעלות לימי הולדת, ממש בבית, בלי באגן ועוד מסטנד אפ קורע לילדים, מה יותר נקי, פשוט ומקורי כהפעלה לימי הולדת בבית?
אז אם אתם אוהבים לצחוק עד דמעות ממופע סטנד אפ איכותי אז למה שילדיכם לא ייהנה משכזה?

אילן וייס, בוגר בית הספר למשחק בית צבי ומוכר לילדיכם מהטלוויזיה (השתתף ב"שמש" פרק שנקרא "כשהלב שלי נשבר" עונה 2 פרק 15 ובפרק שניקרא "המכתב" עונה 5 פרק 6) 
מביא לכם הפעלה לימי הולדת בבית הפעלה מקורית ליום הולדתו של היקר לכם מכל : ילדכם, אתם מתבלבלים בין כל ההצעות השונות המוצעות במדיות השונות ולא רוצים להזמין הפעלה נדושה וחסרת עניין? כיום יש אפשרות להזמין את הפעלה המקורית, המרתקת ובעיקר הקורעת מצחוק בלי לגמור עם חור בכיס. הרי מדובר ב: סטנד אפ לילדים!
אילן שבנוסף פועל ככותב מוצלח לתוכניתו של ארז טל "מועדון לילה" ,הינו סטנדאפיסט מוביל אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים לילדים. 
ניתן להזמין את מופע הסטנד אפ של אילן כמעט לכל אזור בארץ ובכל יום. התקשרו עוד היום לבירור תאריכים פנויים ומחירים. 

אילן וייס, בוגר בית הספר למשחק בית צבי הינו סטנדאפיסט מוביל בתחום הפעלות לימי הולדת אשר מציג כבר שנים רבות מופעי סטנד אפ איכותיים וייחודיים לילדים. 

ניתן להזמין את מופע הסטנד אפ של אילן כהפעלה לימי הולדת בבית, מבלי לצאת, בנוחות ובגנון בכמעט כל אזור בארץ ובכל יום. התקשרו עוד היום לבירור תאריכים פנויים ומחירים. 

קצת על הפעלות לימי הולדת בבית:

הפעלות לימי הולדת סטנד אפ לגילאים 4-8 המופע פותח ומסיים בסיפור מצחיק עד דמעות ובד בבד גם מרגש ומרתק מאוד. כמו כן, המו אודות תוכי מדבר בשם פרדריך. פרדריך הינו תוכי החביב, שנכנס לפתע לחייו של אילן בכך שנוחת על עץ תות בחצר ביתו ומשתרש בו. התוכי ואילן נעשו לחברים טובים , אך עד מהרה אילן מבין כי מלבד מתיקותו של התוכי השובה מדובר בתוכי שובב גדול מאוד.

הפעלות לימי הולדת סטנד אפ לגילאים 9-13 מופע שבו אילן ישתף את הילדים במצבים מאוד מצחיקים שקרו לו בחייו כשחקן. בנוסף ידבר אילן על נושאים הנוגעים לתקופת הגיל של הילדים כגון: פייסבוק, אהבה, מורים, בית ספר הפעלה לימי הולדת בבית שלא צלחה ועוד. 

המופעים מדברים אל הילדים בגובה העיניים ומתאימים לגילם, כמו כן הינם חווית סטנד אפ נטו ללא כל שימוש באביזרים נלווים , כך שלאורך כל המופע תבחינו כי הילדים מרותקים , משתתפים, נהנים ובמיוחד מתגלגלים מצחוק! כמו כן, המופעים אינם פוגעים או מעליבים את הקהל! ניתן לקיימו כהפעלת ימי הולדת בבית, במתנסים, במקלטים וכו'. 

כעת, הנכם מוזמנים להפסיק בחיפושים, להרים את הטלפון ולהזמין את אילן וייס לשעה של צחוק. 
אילן שאוהב את ההומור, אוהב ילדים ובעיקר אוהב להצחיקם ועושה זאת במקצועיות רבה תוך ניסיון עשיר של שנים רבות בעולם הסטנד אפ ועל כן בבחירתכם במופעו תדעו לבטח כי לא מדובר באמן חובבן שעלול לגרום למפלת המסיבה , אלא באמן בעל הוכחות מוצקות בתחום הפעלות לימי הולדת! מופע הסטנד אפ של אילן הינו מוכח כהצלחה גדולה!

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות, אילן וייס הפעלות לימי הולדת וסטנד אפ לילדים ישמח לעמוד לשירותכם, התקשרו עוד היום ותתחילו לחייך - 052-2529052

צור קשר

הפעלות לימי הולדת בבית

דף הבית > הפעלות לימי הולדת בבית